Dinç Nakliyat

Dinç Nakliyat tüm türkiye genelide her türlü taşımacılık hizmetinde yıllardır tecrübelerini müşterilerine aktararak;hızlı, ekonomik ve kalıcı çözümler yaratmayı kendisine ile edinmiştir. Filosundabulunan tırlar, kamyonlar, kamyonetler ve panelvanlar ile yurt genelinde hizmet kalitesini sürekli geliştiren, sektöründeki öncü firmalardandır.

Hakkımızda

Dinç Nakliyat’ın nakliye sektöründeki hikayesi 1973’de Ankara’da başlamıştır. O yıllar Türkiye’de henüz birçok otobanın olmadığı bir dönemdir. Firma 2016 yılına kadar Ankara’da faaliyetlerine devam etmiş, daha sonra Ankara Lojistik Üssüne taşınarak yeni bir döneme geçiş yapmıştır.Dinç Nakliyat olarak size sunacağımız çözümler ile aldığımız işin bizim varlığımızın bir parçası olarak değerlendirme anlayışımızı görünce içinize rahatlık ve güven serpeceğimizi hissedeceksiniz.Dinç Nakliyat bir müşteri bin müşteri demek olduğunun tamamıyla farkındadır. Zaten bu bakış açısı ile iş hayatımızda yakaladığımız saygı ve güven otuz üç yıllık taşımacılık hayatımızın yegane ürünüdür.Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ve sahip olduğumuz iş disiplini ve felsefesi memnun müşteri sayımızı günden güne artırmaktadır.Görevimiz müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın lojistik maliyetlerini düşürmeye çalışırken, aynı anda lojistik operasyonlarına değer katmaktır.

Türkiye sınırları içindeki bir çok kurumsal şirkete dünya standartlarında hizmet veren Dinç Nakliyat Türk ticaret pazarındaki lojistik ihtiyaçlarını yakından takip ederek müşterilerine düşük maliyetlerin yanı sıra kaliteli hizmet sunmayı esas edinmiştir. Karayolu taşımalarında üstün hizmet performansı ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına son teknoloji ekipmanlar ile hizmet vererek lojistik sektöründeki ciddi sorumlulukları üstlenmektedir. Enerji, Makine, Otomotiv, Ambalaj, Deri, Elektronik, Tekstil, Fuar, Maden, Mobilya, Plastik, Medikal, Telekomünikasyon ve İnşaat sektörlerine yönelik nakliyat faaliyetlerimiz mevcuttur

Deneyimli işinde uzman bir kadro ve geniş alternatifler sunan araç parkımız İle nakliye ihtiyaçlarınıza güvenilir çözümler sunmaktayız.Kuruluşundan günümüze yaptığı tüm işlerde, kalite ve kalıcılığı ön planda tutarak, geniş araç filosu ve son teknoloji yenilikleri ile donanmış filosu en hızlı, en güvenli ve maliyetleri minimize eden taşımacılık anlayışıyla siz müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.Dinç Nakliyat, uzun yıllar sonucu kazanılmış ustalığı, uluslar arası bir tecrübe ve kusursuz bir servis ağıyla sizlerin hizmetine sunmaktadır. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz .

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçalrını, geniş ürün yelpazemiz içerisinde karşılayarak, üst düzeyde müşteri memnuniyetini temin etmek. Bu noktada, kaliteli ve yüksek standartlı ürünleri müşterilerimize iyi bir şekilde sunmak, fiyatlarda kalite ile doğru orantılı en uygunu sunmak, zamanınızın değerinin bilinci içerisinde en hızlı ve mükemmel hizmet sunmak...

Misyonumuz

En iyi fiyatlarla yüksek standarttaki ürünlerimiz ile güveni, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön plana alarak hizmete sunmak. Bu noktada sizin zamanınıza ve hakkınıza saygı duymak, istek ve taleplerinizi öncelikli tutup en mükemmel hizmeti sunmak, insanlığa, çevremize ve evrensel değerlere olan sorumluluğumuzu yerine getirmek...

 

Ağır Nakliyat

  • Ağır Nakliye kapıdan kapıya ve parsiyel taşımacılık, güvenli gönderi noktalarında profesyonel operasyon kadrosu hizmetinin sunulduğu bir taşıma şeklidir. Diğer nakliye çeşitleri ile karşılaştırıldığında daha hızlı bir şekilde yükü hedefe teslim eden kara yolu bir diğer önemli tarafı ise yükü tam adresine kadar sorunsuz ulaştırabilmesidir. Ülkemizin her köşesine istenilen miktardaki yükü ulaştıran Dİnç Nakliyat firması çeşitli araç filosuna sahiptir. Bu sayede hem yükü kolayca taşyabilir hem de verilen tam adrese kadar götürebilmektedir.

Araç Filomuz

  • Kaliteli hizmet, üstün kadro ve alanında uzman takım arkadaşlarımızla bunun yanında her hizmete uygun araçlarımızla sizinleyiz. Dinç Nakliyat Türkiye'nin tüm noktalarında taşımacılık deyice akla gelen ilk adres. Şirketimizin kuruluş amaçları doğrultusunda çalışarak ve müşterilerimize hızlı, ekonomik ve sürekli gelişen; kalıcı, entegre çözümler yaratmak, müşteri memnuniyeti ve beklentileri doğrultusun da hizmet dönüşümlerini sağlamak, kalıcı memnuniyet yaratmak.

Konteyner Taşımacılığı

  • Şirketimizin kuruluş amaçları doğrultusunda çalışarak ve müşterilerimize hızlı, ekonomik ve sürekli gelişen; kalıcı, entegre çözümler yaratmak, müşteri memnuniyeti ve beklentileri doğrultusun da hizmet dönüşümlerini sağlamak, kalıcı memnuniyet yaratmak. Kaliteli hizmet, üstün kadro ve alanında uzman takım arkadaşlarımızla bunun yanında her hizmete uygun araçlarımızla sizinleyiz. Dinç Nakliyat Türkiye'nin tüm noktalarında taşımacılık deyice akla gelen ilk adres.

Yönetim Kurulu

 

 

 

ÜÇLER DİNÇ

Kurucumuz

1950-1994 / Rahmetle Anıyoruz

 

Abidin DİNÇ

Genel Müdür

1974 / Ankara doğumlu Muhasebe ve finansman mezunu

Köksal DİNÇ

Halkla İlişkiler

1977 / Ankara doğumlu Muhasebe ve finansman mezunu

Kerem MERT

Bilgi İşlem

1993 / Ankara doğumlu Bilgisayar programcılığı mezunu

    
portrait title

İletİŞİM BİLGİLERİMİZ

Fethiye Mah. Ankara Yurtiçi Lojistik ve Nakliye Merkezi B Blok No:153/90 Kazan/Ankara Tel:0312 812 21 09
Fax:0312 812 21 10 GSM:0533 686 68 05  
GSM:0532 504 08 29